Balkan Robotik Facebook
Balkan Robotik Youtube
Balkan Robotik Twitter

Biz Kimiz?

Ne Yaparız?

Hakkımızda

  Robot dendiğinde akla gelen ilk isim olmak vizyonundan hareketle hizmet robotları ve endüstriyel robotik alanlarında farklı ürün gurupları ve bunlara ait uygulamaları aynı çatı altında sunmaktadır.

Kurucu ekibimiz 2005 yılında Türkiye'de bir ilke imza atarak, pürüzsüz yüzeylerde rahatlıkla yürüyebilen bir tırmanma robotu yaparak robotik sektörüne adım atmışlardır. Hedefimiz her an gelişen robot teknolojilerinin en yakın takipçisi olarak yaptığımız inovativ Ar-Ge çalışmaları ile ülkemizde yeni robotlar ve robotik sistemler üretip daha akıllı ve ekonomik çözümler sunmak; böylece ülkemizin dışa bağımlılığını azaltmaktır.

Misyon - Vizyon

Misyonu; kurumsal ve bireysel müşterilerin ihtiyaçlarını, girişimci bir yaklaşımla, hızlı ve doğru biçimde analiz edip, ihtiyaca uygun ürün ve çözümlerle, en doğru zamanda buluşturmak, böylece müşterilerinin vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmaktır.

Vizyonu; robot denildiğinde akla ilk gelen isim olmaktır.

Basında Biz

Bursa'da 3-5 Mayıs 2013 tarihlerinde düzenlenen bilim şenliğinde Balkan Robotik'in standında sergilediği ürünler yoğun ilgi gördü. Özellikle, servis (hizmet) robotu sınıfına giren robotu Hovis Eco' nun üstün özelliklerinin yanısıra birbirinden sempatik hareketleri ile ziyaretçilerin ve medyanın ilgi odağı oldu...

designed by fuslu